CeltaBet Üyelik

Bir canlı bahis sitesine üye olmak istiyorsanız ve bu sektörde bulunan platformlar arasında yer alan CeltaBet’i tercih edecekseniz, sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanmak için ilk olarak üye olmanız gerekmekte ve bunun için de Ana Sayfanın en üstünde yer alan Kayıt Ol butonuna tıklayabilirsiniz. Hemen sonrasında karşınıza bir üyelik formu çıkacaktır.

Kendinize sistemde daha önce kullanılmamış bir Kullanıcı adı seçerek işe başlayabilirsiniz. Sonrasında da bir şifre belirlemelisiniz. Bu şifre en az sekiz karakterli olmalı ve bir büyük, bir küçük harf; bir de şifre içermeli. Yazmış olduğunuz şifre sistem tarafından onaylandığında, alttaki kutucuğa aynı şifreyi yeniden yazmalısınız; ikinci yazışınız, seçmiş olduğunuz şifreyi onaylamak için olacaktır. Sonra da Sonraki Adım butonuna tıklamalısınız.

Yeni açılan sayfada bir başka form ile karşılaşacaksınız. Adınız, varsa ikinci adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, yaşadığınız ülke, kullandığınız para birimi, yaşadığınız şehir, adresiniz, TC kimlik numaranız, E-Posta adresiniz, cinsiyetiniz, gerektiğinde CeltaBet’in size ulaşabileceği iletişim numaranız ve Promosyon kodunuzu girerek, altta yer alan Kabul Ediyorum kutucuğunu işaretleyerek Kayıt Ol butonuna tıklayabilirsiniz.

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir